Medailová smršť v Trutnově

O víkendu 27. a 28. května se náchodští plavci zúčastnili krajského přeboru v plavání pořádaného v Trutnově. Účast to byla vskutku vydařená, našich patnáct plavců si domů přivezlo celkem 33 medailí ze 106 startů.

Veleúspěšná byla hned první disciplína, o druhé a třetí místo se mezi sebou poprali Michal Polák a Kuba Dlohoška, v těsném finiši o půl vteřiny uspěl první jmenovaný. Zbytek závodů se nesl ve stejném duchu, v kategorii dorostenek zaznamenala dvě první a dvě druhá místa Bára Linhartová, na znakové stovce a dvoustovce předplavala všechny třináctileté žačky Bára Zelená a vybojovala tak dvě zlaté medaile. Na patnáctistovce zase excelovali chlapci, druhý mezi třináctiletými skončil Ilja Suchov a první mezi dvanáctiletými Jirka Brož. V neděli pak závody zakončil dvěma druhými místy Honza Teichmann.

Detailní výsledky si můžete prohlédnout v systému ČSPS, fotky pak na našem Facebooku nebo Instagramu.

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v blížícím se vrcholu sezony!