Ústí jsme se nezalekli

Od pátka 28. 4. do neděle 30. 4. se naši plavci účastnili Velké ceny Ústí nad Labem v plavání, jednalo se o osmý ročník soutěže a účast Delfínu byla velmi úspěšná. Na závody se svými časy zaplavanými v předchozích soutěžích kvalifikovalo 9 plavců, kteří celkem plavali 81 startů. Z těch vydolovali šest medailí a 65 osobních rekordů. Anna Vojnarová se stala nejdekorovanější náchodskou plavkyní závodů se svou bilancí tří druhých míst z dvoustovky, stovky i padesátky prsa. Další dvě medaile získal Jiří Brož, který vybojoval stříbro v kraulové osmistovce a bronz ve znakové dvoustovce. Medailový účet uzavřel Jan Teichmann třetím místem v disciplíně 200 motýl. Stoprocentní konverzí startů na osobní rekordy se blýskli Ilja Suchov a Jan Teichmann, za předvedené skvělé výkony velmi gratulujeme jim i všem ostatním zúčastněným plavcům a přejeme hodně štěstí do dalších závodů!