Krasojízda Pardubickými dvoustovkami v podání Báry Zelené

Pardubických dvoustovek se letos sice zúčastnili jen tři naši plavci, nad kvantitou ale drtivě zvítězila kvalita. Především pak zásluhou Barbory Zelené, která v kategorii mladších žaček vyhrála všechny čtyři své starty. Detail o závodech z webu ČSPS zde

Barča excelovala hlavně ve znakových disciplínách, na stovce si zaplavala třívteřinový osobní rekord a s časem 1:11,35 by se na stupně vítězů dostala i mezi chlapci. Dvoustovku zlepšila dokonce o čtrnáct vteřin, doplavala v čase 2:37,85. Za obě disciplíny navíc obdržela bodová hodnocení pro třetí výkonnostní třídu. Dvoustovku znakem zaplaval solidně také Jirka Brož, ten skončil na pěkném třetím místě.

Další závody patřily opět Báře, stovku motýl i stovku prsa s přehledem vyhrála a z Pardubic si tak přiváží čtyři zlaté medaile. Třetí náchodský účastník Jan Dlohoška se sice na stupně vítězů nedostal, zaplaval si ale několik pěkných osobních rekordů a závody může považovat za úspěšné. Děkujeme plavcům za vzornou reprezentaci oddílu a gratulujeme k dosaženým výkonům!