Zimní mistrovství ČR starší a mladší žactvo

Zimní mistrovství České Republiky 12ti a 13ti letého žactva
V druhý prosincový víkend se dva plavci Delfínu Náchod zúčastnili zimního mistrovství ČR 12ti letého žactva na Kladně. Anička Vojnarová (2011) plavala celkem 4 disciplíny. Nejlépe si Anička vedla v závodě 100 prsa kde obsadila 15. místo, dále skončila 17. na 200 prsa, 22. na 800 volný způsob a 23. na 400 polohový závod. Honza Teichmann (2011) startoval celkem ve 4 disciplínách. Nejlépe se mu dařilo taktéž na 100 prsa kde skončil na krásném 9. místě. V Top10 se umístil také v závodě na 400 polohově a v disciplíně 200M doplaval dvanáctý.
Ve stejný víkend se konalo zimní mistrovství ČR 13ti letého žactva v Jihlavě, kde náš oddíl reprezentovala Barča Zelená (2010). Barča se zúčastnila celkem 5 individuálních startů a ve všech skončila v Top10. Nejlépe se jí vydařila disciplína 100 znak kde se stala Mistryní České republiky a to se skvělým osobním rekordem, který má hodnotu 1:05,73 a je zároveň krajským rekordem. Dále skončila 4. na 100 polohový závod a na 200 znak, 6. doplavala v disciplíně 100 volný způsob a 10. v závodě na 100 prsa.
Všem třem plavcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu na mistrovských soutěžích.