VC Ústí nad Labem 15.-17.3.2024

Velké ceny se zúčastnilo celkem 6 náchodských plavců a plavkyň, kteří se představili ve 43 individuálních startech a zaplavali si 35 osobních rekordů.
Honzovi se nejlépe vydařila disciplína 200M kde s časem 2:59,35 obsadil 10. příčku.
Jirkovi se nejlépe povedla disciplína nejdelší a to 1500Vz kde s osobním rekordem 20:49,02 obsadil 7. místo.
Kuba si v disciplíně 200Z v novém osobním rekordu 2:32,67 doplaval pro 8. místo.
Míša byl nejúspěšnější v disciplíně 100P kde s časem 1:16,61 obsadil 11. pozici.
Barča obhájila zlato z MČR kde ve své kategorii doplavala v novém osobním rekordu 1:10,34 na 100Z a novém osobním a krajském rekordu s hodnotou 31,96 na trati poloviční. Znakařskou medailovou jízdu uzavřela bronzovou medailí na 200 metrové trati s časem 2:35,99.
Anička v krásném novém osobním maximu na 50P s časem 38,40 doplavala na 8. místě.
Všem plavcům gratulujeme ke kvalitním výkonům a těšíme se na další úspěšné závody.