Termínová listina 2020

20.02.2020 17:31

Terminovka-DENA-2020.p df (235029)

  2005 a st 2006-07 2008-09 2010 2011-12-13
Datum Soutěž Místo konání Bazén          
18.1.   O třebovskou mašinku Česká Třebová 25       10 202011+12+13
25.1.   Krajský přebor družstev  - MČR družstev - 1.kolo Pardubice (SCPAP) 25 d+d st.ž      
1.2.   Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší  1.kolo Trutnov 25 d+d st.ž ml.ž 10 2011+12+13
22.2. 23.2. Semifinále soutěže družstev  Praha/Zlín 50 d+d st.ž ml.ž    
29.2.   Krajský přebor -dlouhé tratě Pardubice (PKPar) 50 d+d st.ž ml.ž 10  
24.3. út Krajský pohár 1.kolo Trutnov 25 d+d st.ž ml.ž 10 2011+12+13
27.3. 29.3.   1.kolo ČP VC Ostravy Ostrava 50 d+d st.ž      
4.4.   Modrá stuha města Náchoda Náchod  25 d+d st.ž 2008    
18.4.   CENA TŘEBOVSKÉ LOKOMOTIVY Česká Třebová 25 d+d st.ž ml.ž 10  
18.4.   Hořičský pohár  Hořice (ESAHK) 25     ml.ž   2011+12+13
21.4. út Krajský pohár 2.kolo Trutnov 25 d+d st.ž ml.ž 10 2011+12+13
24.4. 26.4.   2.kolo ČP  VC Pardubic Pardubice 50 d+d st.ž      
9.5.   Jarní cena Hradce Králové Hradec Králové  50 d+d st.ž ml.ž 10  
23.5.   Krajský přebor 10 letého žactva  Chrudim 25       10  
23.5.   Krajský přebor  11letého žactva  Nová Paka(DeJič) 25     2009    
30.5. 31.5. Krajský přebor 12-letého žactva,dorostu a dospělých Trutnov 25 d+d st.ž 2008    
6.6.   Krajský přebor 9-letého žactva a mladších    Pardubice(PKPar) 25         2011+12+13
5.6. 7.6. 3.kolo ČP  Liberec 50 d+d st.ž      
13.6. 14.6. Letní pohár ČR  10 letí (2010) Ml.Boleslav/Prostějov 25       10  
13.6. 14.6. Letní pohár ČR  11 letí (2009) Praha/Nový Jičín 25     2009    
18.6. 21.6. Letní mistrovství ČR 2020 - 4.kolo ČP Ústí nad Labem 50 d+d st.ž      
20.6.   Cena rytíře Hrona Náchod 25     2009 10 2011+12+13
27.6. 28.6. Letní MČR 12  letého žactva (2008) Kopřivnice 25     2008    
27.6. 28.6. Letní MČR 13 letého žactva (2007) Č.Budějovice 50   2007      
27.6. 28.6. Letní MČR 14 letého žactva (2006 ) Brno 50   2006      
20.8. 28.8. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ TJ DELFÍN NÁCHOD Rychnov nad Kn. 25 d+d st.ž ml.ž 10 2011+12+13
3.10. 4.10. VC Trutnova Trutnov 25 d+d st.ž ml.ž 10  
13.10. út Krajský pohár 3.kolo Trutnov 25 d+d st.ž ml.ž 10 2011+12+13
16.10. 18.10.   5.kolo ČP Plzeňské sprinty Plzeň 25 d+d st.ž      
17.10.   Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší Náchod 25 d+d st.ž ml.ž 10 2011+12+13
24.10.   Krajský přebor -dlouhé tratě Trutnov  25 d+d st.ž ml.ž 10  
27.10. út Krajský pohár 4.kolo Trutnov 25 d+d st.ž ml.ž 10 2011+12+13
31.10. 1.11.   6.kolo ČP AXIS CUP Jihlava 25 d+d        
7.11.   Krajský přebor 10 letého žactva  Vysoké Mýto 25       10  
7.11.   Krajský přebor  11 letého žactva  Náchod 25     2009    
14.11.   Cena Geoparku Nová Paka 25       10 2011+12+13
21.11. 22.11. Krajský přebor 12-letého žactva dorostu a dosp. Česká Třebová 25 d+d st.ž 2008    
28.11. 29.11. Zimní pohár ČR  10 - letí(2010) Praha/Prostějov 25       10  
28.11. 29.11. Zimní pohár ČR  11 - letí (2009) Ml.Boleslav/Zlín 25     2009    
14.11. 15.11.   7.kolo ČP Vánoční cena Zlína Zlín 25 d+d        
5.12.   Krajský přebor 9-letého žactva a mladších  Pardubice (PKPar) 25         2011+12+13
12.12. 13.12. Zimní MČR 12  letého žactva Prostějov 25     2008    
12.12. 13.12. Zimní MČR 13  letého žactva Ml.Boleslav 25   st.ž      
12.12. 13.12. Zimní MČR  14 letého žactva Trutnov 25   st.ž      
17.12. 20.12. Zimní MČR 2020 - 8.kolo  ČP Plzeň 25 d+d st.ž      
                   
    Těmito barvami a rokem jsou orientačně zobrazeny kategorie plavců   2005 a st 2006-07 2008-09 2010 2011-12-13
    pro které je soutěž pořádána. Dále záleží na přijetí i výkonnost plavců.            
                   
    U tučně zvýrazněných soutěží se předpokládá přijetí všech dětí bez kvalifikace již zaplavanými osobními  časy  
                   

 

Zpět

Vyhledávání

© 2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode